Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

[2023-12-24]

 

Niech tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą dla Was chwilą wytchnienia w codziennym pędzie, a czas spędzony w rodzinnym gronie pozwoli zebrać siły na realizację ambitnych celów w zbliżającym się 2024 roku. Przed nami okres pełen wyzwań, pozostańmy w nim razem, pełni optymizmu, energii i wiary w to że możemy zmieniać świat na lepsze!

Ze świątecznymi pozdrowieniami,
Dyrektor Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage wraz z pracownikami 

 

 

 

Powiedzieli o ECFC

 

Biegać, skakać. Latatać, pływać. W tańcu ruchu wypoczywać.
Jan Brzechwa
Dyrektor Akademii Pana Kleksa

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej inwestycja.ecfcamerimage.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.