Mali budowlańcy na Jordankach

Mali budowlańcy na Jordankach

[2024-05-15]

Budowę studia filmowego Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE odwiedzili w tym tygodniu wyjątkowi goście. W związku z trwającą jedenastą edycją Tygodnia Bezpieczeństwa Grupa ERBUD odpowiedziana za realizację inwestycji zaprosiła na Jordanki przedszkolaków.

W trakcie swojej wizyty młodzi goście uczestniczyli w symulacji akcji ratunkowej, którą przeprowadzili strażacy, poznali zasady bezpieczeństwa, których przestrzega się na budowie a także mogli przyjrzeć się z bliska maszynom budowlanym wykorzystywanym w trakcie budowy studia. Na zakończenie wszyscy chętni mogli sprawdzić się w typowo budowlanych zadaniach, układaniu cegieł i malowaniu ścian. Zarówno dla małych gości jak i pracowników budowy było to niezwykle cenne i miłe doświadczenie, a uśmiechom nie było końca.

Tydzień bezpieczeństwa to inicjatywa Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie zrzeszającego największe firmy budowlane w Polsce. Celem inicjatywy jest ograniczenie liczby wypadków na budowach poprzez propagowanie kultury bezpieczeństwa, uświadamianie niebezpieczeństw związanych z pracą na budowie oraz zapobieganiu ryzykom i wypadkom. Tegorocznej jedenastej już edycji Tygodnia Bezpieczeństwa towarzyszy hasło: ”WSZYSTKO W PORZĄDKU. #OGARNIĘTE” a sama edycja poświęcona jest konieczności utrzymania porządku na placach budowy oraz utrwalaniu kultury odpowiedzialnego zachowania zarówno w pracy jak i poza nią.

 

Powiedzieli o ECFC

 

Biegać, skakać. Latatać, pływać. W tańcu ruchu wypoczywać.
Jan Brzechwa
Dyrektor Akademii Pana Kleksa

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej inwestycja.ecfcamerimage.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.